Gatvės Freskos Konkursas CallForWall

Balandžio 17, 2018 @ 15:30
Kita vieta Vilnius,

Patinka menas viešose erdvėse? Nori pats atgaivinti aplinką? Turi arba žinai apleistą išorinę sieną, o gal ir idėją gatvės freskos kūriniui? Žinai kuo garsi Tavo vietovė ar pastatas?
Jei taip – siųsk sienos ir, jei tik turi, idėjos siūlymą patyrusiam menininkui Linui Kaziulioniui.
Bus išrinktos dvi pastato sienos / vietovės. Kartu su laimėtojais ir įsitraukusia bendruomene išrinksime menininko Lino Kaziulionio eskizus, kurie nemokamai pavirs profesionaliais ir prasmingais meno kūriniais viešoje erdvėje.
Tai kone vienintelis gatvės freskos konkursas Lietuvoje, kai bet kuris aktyvus šalies gyventojas gali teikti tiek savo išorinės sienos, tiek savo idėjos siūlymą – menininkas Linas Kaziulionis realizuos du kartu su visuomene atrinktus projektus.
Siekiame, kad apleisti ar nepatrauklūs pastatai, pažadinti meninko, atgaivintų miestus ir miestelius bei įtrauktų bendruomenę į kūrybišką veiksmą.

Visa tai – nemokamai, nes Lietuvą kuriame kiekvienas asmeniškai. Be to – juk galime įprasminti atkurtos Lietuvos šimtmetį kartu!

Konkurso eiga ir terminai: http://www.kart7.lt/KONKURSAS/

Konkurso paraiška:https://docs.google.com/forms/d/12WL3RQjCreJNDhe7vJslKamjHRHDAH65YtX1OyAw0Fk/viewform?edit_requested=true&pli=1

Konkurse dalyvauti gali visi Lietuvos miestai

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.