Garso Patyrimas – Gongų Maudynės

Gruodžio 9, 2018 @ 19:00
Kita vieta Vilnius,

Transcendentinio Garso Kelionė tai – meditacija, proto nuraminimas, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių instrumentų garsų.
Renginio Nuoroda: https://www.facebook.com/events/497486307398164/

Daugiausia grojama Gongais, tai rytų kultūros instrumentas pasižymintis stipriomis vibracijomis ir visą kūną smelkiančiu garsu. Gongai išjudina energetinius kanalus, užspaustas emocijas, harmonizuoja lastęles, bei parodo galimai esančias problemas fiziniame kūne.

Dalyviai sesijos metu gali jausti tiek baimę ir sumišimą, tiek ir džiaugsmą ir palaimą, kas priklauso nuo kiekvieno tuometinės psichinės būsenos.

Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis jums į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos.

————————-
Garsų kelionė prasidės:
Sekmadienį gruodžio 9d. 15:00 valandą.
Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1val 15min. Prašome neveluoti arba apie vėlavimą informuoti.

!!! Būtina registracija, atsiųskite SMS žinute savo VARDĄ , dalyvių sk. ir MIESTĄ kuriame dalyvausite numeriu 869047678. Sėkmingai užsiregistravę gausite patvirtinimo žinutę.

Kaina – 10eur. Mokestis vietoje.
Užsiėmimus veda Tomas Ivanauskas.

! UŽSIĖMIMAS VYKS GULINT. ATSINEŠKITE:
* Treniruočių kilimėlį ar čiužinuką (jei neturite registruodamiesi informuokite).
* Pleduką apsikloti. Pagalvėlę po galvą. Šiltas kojines. , Ramiai gulint kūno temperatūra krenta ir pasidaro šalta, vėsu, geriau turėti kuom apsikloti, ypač šaltaisiais metų sezonais.
* Vandens atsigerti.

Vieta:
Vilnius
Viršuliškių g. 40
Lieknėjimo ir sveikatingumo centras

Renginiai vyksta jūsų ir daugelyje kitų Lietuvos miestų, juos galite sekti addresu: https://www.facebook.com/TGarsas

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.