gallery night: Dazion, Legowelt Live, Aleksandr L, Pletnev, Ugne Sync, V

Adresas: 1986_gallery_, Kauno g. 32
11.26 >> lapkričio mėnesio epinės nakties edition^as su Legowelt Live, Dazion, Aleksandr L, Pletnev, Ugne Sync ir V — šeši performeriai savo kuriamais garsais užpildys gallery 1986 programą, tūrį ir laiką.
____ Legowelt arba Danny Wolfers yra prodiuseris ir atlikėjas, kuris savo stilistikoje aprėpia daugybę skirtingų garsinių krypčių >> nutolus nuo tų dienų trendų ir tendencijų }} Jo kūryba aprėpia daugybę pasaulių – vieni tikri, kiti įsivaizduojami. Detroito ir Čikagos pionierių ir mokslinės fantastikos filmų bei kultūros įkvėptas Legowelt tapo muzikiniu Nyderlandų Vakarų pakrantės šviesuliu dar devintojo dešimtmečio pradžioje. Taip pat, retai būna metai, kad jis neišleistų dar vieno esminio savo albumo, šiemet droppino jau du (!), o jo kūrybiniai keliai krypsta nuo tankaus ir miškingo techno iki skambaus elektro, eksperimentinės elektronikos, dub, ambient ir kitų skambesių, kuriems dar net nėra pavadinimo __}}} Legowelt didžiojoje gallery erdvėje išstos gyvai.
Toliau. Prodiuseris, didžėjus, gyvo garso atlikėjas ir vaizdo menininkas Crisas Kuhlenas aka Dazion savo kūryboje perteikiantis meilę „goofy“ drum machine perkusijai, kaleidoskopiniams analoginiams sintezatoriams, suvargusiems gitaros efektų pedalams, niūrioms melodijoms ir sudulkusiam skambesiui. Jo mėgstamiausi instrumentai – kitų nemylėta ar mažai žinoma elektroninė įranga. Vsa tai sudėtą į tik ką Dekmantel išleistą debiutinį Dazion albumą Grooveboxxx. O ankstyvą lapkričio rytą išgirsite ir red room salėje.
Vietinis palaikymas: Aleksandr L iš ^Electric Shapes^, diversifikuojantis Vilnių muzikinėmis ir kūrybinėmis idėjomis ^Radio Vilnius^ rezidentas Pletnev, šiųmetinio Opium club ^Naujo Kailio^ publikos numylėtinė Ugne Sync ir pats gallery 1986 kuratorius – V.
^ N19
^ bilietai ir prie durų
^ klubas pasilieka teisę nepakviesti užeiti be papildomo paaiškinimo

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.