kino pavasaris 2023

Festivalis „Kino pavasaris“ Vilniuje | 03 16 – 26

Iki paskutinio kadro įtraukiančios istorijos, šurmuliuojantys kino teatrai bei po seansų netylantys pokalbiai – KINO PAVASARIS kovo 16-26 d. ir vėl kurs nepamirštamą kultūros šventę! Tokią, dėl kurios į šalį verta nustumti visus kitus savo planus ir skubėti prie didžiųjų ekranų.
Būtent todėl 28–ąjį sezoną festivalis pasitinka su šūkiu „Kai šaukia kinas – tu eini“. Išgirdęs kiną nesistenk atsispirti jo traukai, o eik ir žiūrėk, ką tau paruošė „Kino pavasaris“ šiemet.
Rinktis tikrai bus iš ko – „Oskarams“ nominuoti ir garsiausių kino festivalių prizus pelnę filmai, kinui dedikuota teminė klasikos programa, specialus kino kritikų pripažinto geriausio visų laikų filmo seansas, esktravagantiški renginiai bei dar daugiau!

VISŲ DIENŲ PROGRAMĄ VILNIUJE RASI ČIA (viršuje, „Visų miestų“ sąraše, pasirink Vilnių)

Vilniuje festivalis vyks kino teatruose „Forum Cinemas Vingis”, „Apollo Kinas Akropolyje”, „Skalvija”, Senamiesčio „Pasaka”, Paupio „Pasaka”.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.