Espionage: Berny, Kandy Killers, Fugenfüller

, Geležinkelio g. 6, Vilnius
Iš prie ausies priglausto telefono garsiakalbio pasigirdęs duslus balsas kalbėjo trumpai, bet įsakmiai – į naujos žvalgybinės misijos introdukciją kviečiami elitiniai nakties šnipai. Pirmasis savo žingsnį į pjaunančiais lazerių spinduliais apginkluotą kambarį žengia Italijos scenos agentas BERNY, kurio ginklų arsenale blizga grojimai prieš tūkstantines festivalių minias, kolaboracijos su house žanro veteranais Marshall Jefferson, Robert Owens ir Giorgia Angiuli ir vis didesnį pagreitį įgaunantis jo podkasto projektas In Dark We Trust, užgimęs iš verdančios aistros klampiam dark disco ritmui ir metamorfavęs iki tamsiąjam skambesiui dedikuotos įrašų siuvyklos.
Įtempto siužeto scenarijams – pasiruošta, nes kartu į neonu žibantį stalą peilį smeigs lokalios šnipų firmos diplomatas FUGENFÜLLER ir saldžiais decibelų šūviais priešą neutraulizuojantys KANDY KILLERS.
/////
Berny (In Dark We Trust)
Kandy Killers
Fugenfüller
/////
Bilietai nuo 7 Eur.
Klubas laikosi facecontrol politikos.
Sakome griežtą „ne” bet kokioms seksizmo, rasizmo, homofobijos išraiškoms klubo viduje ir už jo ribų.
/////
Entrance from 7 Eur.
We use strict facecontrol policy inside the club and say „NO“ to all kinds of sexism, racism and homophobia.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.