EroticShowMen 2019

, A. Stulginskio g. 8/ Pamėnkalnio g. 7, Vilnius

LIETUVOJE VYKS JAU 5-asis ORGANIZUOTAS EROTIKOS SPROGIMAS

Aidi žinios jog netrukus susivienys stipriausios ir žaviausios vyrų pajėgos tam, kad susprogdintų visos Lietuvos moterų širdis čempionate “EROTICshowMEN 2019”.

ĮVYKIO DALYVIAI:
GENTELMEN(Slovakija)
Vieni originaliausių iš viso klano. Pasirenka pačius išskirtiniausius būdus užduočiai atlikti.Daugkartiniai tarptautiniu cempionatu nugalietojai ir prizininkai.
KING SIZE (Ukraina)
Geriausia komanda iš Ukrainos. Jų šūkis ,,Viskas tik moterims ir dėl jų! ,,
MALE Empire NIGHT_out SHOW (Latvija)
Kolektyvas iš Latvijos , sukaupies daug patirties per gastroles Amerikoj kur įsisavinęs daug šokio meno paslapčiu . Ir visa tai veiksminga! Kas žino, kas įvyks šiame čempionate bet jie žada siekti tik pirmos vietos!
F*****G Brazers(Russija)
Šių vyrukų azartui ribų nėra – šokis ir aistra scenoje. Visą tai skirta Jums mielosios . Jie ruošiasi pilnai save atiduoti publikai!
California dreams (Cekija )
Daugkartiniai striptizo čempionatų dalyviai ir prizininkai . Jų vadas pasakė trumpai:”Mes atvykstame užvaldyti Lietuvos Moterų širdis!”
Šios jėgos sustabdyti neįmanoma.
Tu privalai tai pamatyti!

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.