ELEKTRINĖ x ETM stogo terasa gyvai

Adresas: Energetikos ir technikos muziejus, Rinktinės g. 2, Vilnius
Energingi 3-dieniai – savaitės vidurį pasitikite gyvos muzikos 🎶 koncertuose buvusios elektrinės stogo terasoje! Įspūdingos sostinės panoramos fone susipažinsime su lietuvių ir užsienio muzikantų kūryba, akustine, alternatyvia, elektronine ir gyva muzika.
 Renginių pradžia – 19.00 val.
Muziejus užsidaro 22.00 val.
Renginiai NEMOKAMI.
09.20 – GON
 Muzikos prodiuseris, profesionalus beatboxeris ir sudėtingų live looping pasirodymų kūrėjas GON siūlo unikalų beatboxo ir elektroninės muzikos kokteilį. Sujungdamas dainavimą, vokalinę perkusiją su efektų pedalais (ang. loop pedals), GON kuria vokalinės perkusijos ir elektroninės muzikos sintezę, kuri susilieja į daugiasluoksnius gyvus pasirodymus.
 2007 m. Lietuvos hiphopo apdovanojimuose laimėjęs „Metų beatboxerio“ titulą ir 2014 m. išleidęs pirmąjį Baltijos šalyse beatbox albumą „Gonebea“, GON dalyvavo pasaulio beatbox čempionate Berlyne, „Vocaloops“ (Vocalmente) konkurse Italijoje, buvo pakviestas į „Grand Beatbox Battle“ Šveicarijoje ir tapo tikru fenomenu. Atlikėjas, laužantis tradicinius beatboxo stereotipus – rugsėjo 20 d. ETM stogo terasoje.
Užkandžiais ir gėrimais rūpinasi ETM kavinė  ELEKTRINĖ. Sėdimų vietų skaičius ribotas. Savo maistą ir gėrimus atsinešti draudžiama.
Daugiau informacijos  etm.lt/treciadienis/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.