ELDER (JAV), Orb, Black Citrus

, Konstitucijos pr. 23 Vilnius
ELDER (JAV) sugrįžta į Lietuvą !
Jau antrą kartą Lietuvoje pasirodisiantys amerikiečiai ELDER savo muzikoje meistriškai apjungia psichodelinio ir progresyvaus roko garsus su sunkesnkiais stoner ir doom metalo skambesiais. Lietuvoje pasirodę 2019-ais metais, vėliau ne kartą planavo surengti dar vieną turą po Europą, bet kaip ir viso pasaulio muzikantų planus pastaruosius keletą metų, taip ir šiuos sugriovė pandemija. Bet gi geriau vėliau negu niekada!
Jau gegužės 14-ą dieną, šeštadienį, grupė ir vėl lips ant klubo „NARAUTI“ scenos Vilniuje, kur pristatys paskutiniųjų kelerių metų kūrybos vaisius. Kartu su Amerikiečiais scenoje pasirodys ir du Vilniaus kolektyvai kuriuos mes visi jau spėjome pamilti ir kaskart gausiai susirenkame paklausyti jų itin kokybiškai atliekamos muzikos – tai (power) stoner metal flagmanai Lietuvoje – ORB bei stogą nunešančio grunge/stoner/doom’o ekspertai – Black Citrus.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.