Ekskursija Vilniaus universitete už arbatpinigius

Anot A.H. Kirkoro, Vilniaus universiteto vienuoliai jėzuitai pardavinėjo saldžią degtinę bei taboką ir turėjo tiek pajamų, kad už jas pasistatė nuostabius Vingio rūmus. Tai tik viena iš daugelio įdomių Vilniaus universiteto istorijos detalių menančių žilą praeitį. Kodėl universitetas daugiau nei 10 kartų keitė savo pavadinimą, o šalia esanti gatvė buvo išgrįsta medinėmis trinkelėmis? Koks buvo vienuolių ir studentų kasdienis gyvenimas ir už kokius nusižengimus galėjai būti išsiųstas į karcerį? Kur istoriniame ansamblyje slepiasi zodiako ženklai, Šventi Jonai ir lietuvių protėvių figūros?
Ekskursijos metu aplankysime Vilniaus universiteto ansamblį ir jo kiemelius, Šv. Jonų bažnyčią ir Filologijos fakulteto vestibiulyje įsikūrusį ypatingą traukos objektą – P. Repšio freską „Metų laikai“.
Vilniaus universiteto ansamblio lankymas mokamas:
Suaugusiems 2€;
Moksleiviams 1€;
Nemokamai – darbuotojams ir VU studentams.
Ekskursija nemokama, bet jos pabaigoje galite atsidėkoti gidui arbatpinigiais.
Pradžia: 2022 08 06d. 11:00 val. Universiteto g. 3. Bibliotekos kiemas priešais LR prezidentūrą.
Registracija telefonu.
Iki greito susitikimo,
Laima
864650018

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.