Dovanojame saulę Vilniui

Adresas: Neries krantinė prie Baltojo tilto

Šiaulių banko 30-mečio proga nuleisime saulę iš dangaus ir ja nušviesime Lietuvos miestus. Vilniuje saulė patekės prie Baltojo tilto lapkričio 26 d. 17.00–23.00 val.

Mūsų gimtadienio saulė taps ryškiausiu miesto šviesuliu tamsų vakarą ir kvies atsipalaiduoti nuo rūpesčių ir bent trumpam pasimėgauti tykia ir jaukia atmosfera. Atvykusius vaišinsime arbata ir karštais vafliais su karamele. Kviečiame būti #arčiau, sušilti ir pasigėrėti neeiliniu šviesos reginiu. Tik nepamirškite akinių nuo saulės!
#SB30

Renginio metu fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo medžiaga vėliau bus patalpintos Šiaulių banko interneto puslapyje ir socialinėse paskyrose. Nepageidaujant būti fotografuojamiems ir (arba) filmuojamiems arba nesutinkant su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti fotografą arba susisiekti su renginio organizatoriumi prkd@sb.lt. Linkime šviesių akimirkų!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.