Discos Capablanca 10Y: Capablanca, Marc Piñol, CPI, Odopt

, Islandijos g. 4, Vilnius

Ne visi herojai dėvi apsiaustus. Kai kurie mieliau renkasi pončus ir sombrerus. Capablanca tikrai yra vienas Opium namiškių, o giminių balius klube visuomet skamba kaip gera idėja. Ypač jei tai – apvalus jubiliejus. Leidybinės Hugo kompanijos dešimtmetį švęsti atvyksta labai solidi kompanija, vienaip ar kitaip susijusi su soleinizantu. Vienoje naktyje šalia jo išsiteks praėjusį pavasarį Smaloje prisirašęs Odopt, didžėjus iš didžiųjų D ir J raidžių Marc Piñol bei bendras jų su Hugo sceninis reikalas C.P.I. Šįkart – be lokalaus palaikymo, nes visi vietiniai artimiausi šoks pirmose eilėse.

Not all heroes wear capes; some of them choose ponchos and sombreros. Hugo Capablanca is without a doubt our family member and family gathering is always a good idea. Especially if it’s 10th anniversary of one of them imprint. A rock solid crew will come to celebrate ten years of Discos Capablanca, featuring Smala last season discovery Odopt, true deejay Marc Piñol and his affair with Hugo called C.P.I. No locals at the booth this time, as all the relatives will be dancing somewhere front left.

Capablanca (Discos Capablanca / ES)
Marc Piñol (Hivern Discs, Discos Capablanca / ES)
Odopt (Born Free, Discos Capablanca / RU)
CPI (Hivern Discs, Discos Capablanca / ES)

Nuo €10 / Entry from €10

Klubas vadovaujasi vidaus taisyklėmis ir pasilieka teisę nepakviesti užeiti be papildomo paaiškinimo. / The club reserves the right to refuse entry.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.