Dienos stovykla pradinukams „Vaikai – herojai!“

Literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ kviečia 1-4 klasių mokinius į dieninę vasaros stovyklą “Vaikai – herojai!”

Vaikai yra ne tik ateitis. Jie keičia pasaulį čia ir dabar. Netikit? Tuomet kviečiame atsiversti knygą. Haris Poteris, Pepė Ilgakojinė, Tomas Sojeris, Alisa iš Stebuklų šalies, Mažasis Princas ir dar daugelis kitų. Juk jie pakeitė ir jūsų pasaulį, tiesa? Esame tikri, kad daugelį šių personažų įkvėpė realios asmenybės.

Tad kviečiame jaunuosius smalsuolius susipažinti su vaikais-herojais, o įvairių edukacinių, kultūrinių, pažintinių ir aktyvių veiklų metu aiškintis, kaip kiekvienas iš mūsų galime pakeisti savo ir aplinkinių gyvenimus!

Su stovyklautojais keliausime į ekskursiją po Vilniaus senamiestį daikteliauti su “Gatvės gyvos”, drauge kursime Skrybėliaus kepures, o animacijos dirbtuvių metu su Mažuoju Princu leisimės į kelionę po kosmosą!

Stovyklos data: Rugpjūčio 10 – 14 d.

Stovyklos vieta: Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius.

Stovyklos dalyviai: 7-10 metų amžiaus mokiniai (1-4 kl.)

Grupės dydis: ne daugiau penkiolikos stovyklautojų.

Mokestis: stovyklos kaina vienam vaikui – 150 eurų. Leidžiantiems du ar daugiau vaikų iš tos pačios šeimos – 10 proc. nuolaida kiekvienam vaikui. Į kainą įskaičiuota programa ir maitinimas.

Registracija: stovyklautojas įtraukiamas į sąrašą užpildžius registracijos anketą (https://vaikuzeme.lt/stovyklos/vasaros-dienos-stovykla-pradinukams-vaikai-herojai/) ir sumokėjus 30 eurų negrąžinamą avansą į VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ sąskaitą AB SEB banke Nr. LT477044060001338628 nurodant vaiko vardą ir pavardę.

Papildomas prašymas: kiekvienas stovyklos dalyvis iki stovyklos pradžios turi pateikti šeimos gydytojo pateiktą sveikatos pažymą.

Daugiau informacijos suteiks stovyklos vadovė Sigita Pikturnaitė el. paštu sigita@vaikuzeme.lt arba telefonu 8 693 98586.

Šios stovyklos vadovės – jau net penkioms “Vaikų žemės” stovykloms vadovavusios ir su daugybe vaikų susidraugavusios Sigita Pikturnaitė ir Rosara Valia Gedgaudė.

Sigita Pikturnaitė – profesionali teatro ir kino aktorė, režisierė, teatro pedagogė, su vaikais dirbanti jau daugiau nei 10 metų. Sigita veda teatro užsiėmimus Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje, organizuoja įvairaus pobūdžio edukacines, menines ir kūrybines stovyklas vaikams.

Rosara Valia Gedgaudė – sąmoningumo mokytoja ir edukatorė, jau penkerius metus dirbanti su įvairaus amžiaus vaikais stovyklose ir kituose edukaciniuose projektuose. Šiuo metu Rosara vysto asmeninį „Mind Art“ projektą.

Stovyklos diena atrodo taip*:

8.30 – 10.00 val. Pasiruošimas naujai dienai, netradicinė mankšta.
10.00 – 11.00 val. Skaitomas su dienos tema susijęs kūrinys.
11.00 – 13.00 val. Edukacinės veiklos, išvykos, stovyklos svečiai.
13.00 – 14.00 val. Pietūs.
14.00 – 14.30 val. Žaidimai lauke.
14.30 – 16.00 val. Edukacinės veiklos, išvykos, stovyklos svečiai.
16.00 – 17.00 val. Dienos aptarimas. Pasirengimas baigiamajam stovyklos projektui.

*Kiekviena diena stovykloje vis kitokia – dienos planas priklauso nuo tos dienos temos.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.