Dienos stovykla pradinukams „Knygos atgyja“

Literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ kviečia 1-4 klasių mokinius į dieninę vasaros stovyklą „Knygos atgyja“.

Ką pasakytų knyga, jeigu ji galėtų prabilti žmogaus balsu? Pakartotų joje užrašytą tekstą? O galbūt papasakotų tai, kas slypi nebyliuose tarpeliuose tarp eilučių?

Visus, kam smalsu sužinoti, ką kalbėtų knygos, kviečiame į stovyklą, kurioje įvairių kūrybinių, pažintinių ir edukacinių veiklų metu, pasitelkdami muziką, teatrą, dizainą ir kulinariją mėginsime atgaivinti knygas ir jose slypinčias paslaptis!

Drauge su kompozitore Ieva Baranauskaite leisimės į muzikinius atradimus, o aktorė – lėlininkė Indrė Storpirštienė kvies knygą atgaivinti šešėlių teatre, vienai dienai virsime dizaineriais ir antrines žaliavas „prikelsime“ naujam gyvenimui, o stovyklą vainikuos pačių stovyklautojų sukurti literatūriniai desertai!

Stovyklos data: Rugpjūčio 17 – 21 d.

Stovyklos vieta: Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius.

Stovyklos dalyviai: 7-10 metų amžiaus mokiniai (1-4 kl.)

Grupės dydis: ne daugiau dvidešimties stovyklautojų.

Mokestis: stovyklos kaina – 150 eurų. Į kainą įskaičiuota programa ir maitinimas.

Registracija: stovyklautojas įtraukiamas į sąrašą užpildžius mūsų duotą registracijos anketą (https://vaikuzeme.lt/stovyklos/dienine-vasaros-stovykla-knygos-atgyja/) ir sumokėjus 30 eurų negrąžinamą avansą į VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ sąskaitą AB SEB banke Nr. LT477044060001338628 nurodant vaiko vardą ir pavardę.

Papildomas prašymas: kiekvienas stovyklos dalyvis iki stovyklos pradžios turi pateikti šeimos gydytojo paruoštą sveikatos pažymą.

Daugiau informacijos suteiks stovyklos vadovė Sigita Pikturnaitė el. paštu sigita@vaikuzeme.lt arba telefonu 8 693 98586.

Šios stovyklos vadovės – jau net penkioms “Vaikų žemės” stovykloms vadovavusios ir su daugybe vaikų susidraugavusios Sigita Pikturnaitė ir Rosara Valia Gedgaudė.

Sigita Pikturnaitė – profesionali teatro ir kino aktorė, režisierė, teatro pedagogė, su vaikais dirbanti jau daugiau nei 10 metų. Sigita veda teatro užsiėmimus Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje, organizuoja įvairaus pobūdžio edukacines, menines ir kūrybines stovyklas vaikams.

Rosara Valia Gedgaudė – sąmoningumo mokytoja ir edukatorė, jau penkerius metus dirbanti su įvairaus amžiaus vaikais stovyklose ir kituose edukaciniuose projektuose. Šiuo metu Rosara vysto asmeninį „Mind Art“ projektą.

Stovyklos diena atrodo taip*:
8.30 – 10.00 val. Pasiruošimas naujai dienai, netradicinė mankšta.
10.00 – 11.00 val. Skaitomas su dienos tema susijęs kūrinys.
11.00 – 13.00 val. Edukacinės veiklos, išvykos, stovyklos svečiai.
13.00 – 14.00 val. Pietūs kavinėje.
14.00 – 14.30 val. Žaidimai lauke.
14.30 – 16.00 val. Edukacinės veiklos, išvykos, stovyklos svečiai.
16.00 – 17.00 val. Dienos aptarimas. Pasirengimas baigiamajam stovyklos projektui.

*Kiekviena diena stovykloje vis kitokia – dienos planas priklauso nuo tos dienos temos.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.