Dienos Šokiai #AntVandens

Rugpjūčio 15-ąją, Vilniaus miesto pakraštyje įsikūrusiame „Wake Inn“ vandenlenčių parke vyks neeilinio formato vakarėlis. Žolinės rytą prasidėsiantys šokiai tęsis iki pat vidurnakčio ir renginio lankytojams pasiūlys gausybę įvairiausių vandens pramogų bei solidžią muzikinę programą.

Šį pavasarį bei vasarą, pandemijos įvykių akivaizdoje, dieniniai šokiai spėjo tapti gana įprastu reiškiniu Lietuvos elektroninės muzikos scenoje, tačiau pilnavertis vakarėlis vandens sporto parke turėtų nustebinti ne vieną elektroninės muzikos gurmaną. Lokacijos žavesys ir teikiamos pramogos garantuos nekasdienių įspūdžių kupiną dieną. Lankytojai galės čiuožinėti vandenlentėmis, pramogauti batutų parke, sušilti kubile arba pasimėgauti skaniu maistu bei gaiviaisiais gėrimais.

11 val. muzikinę renginio programą pradės „ZIP FM“ radijo laidos „Radio Dinamika“ vedėjai Karolis Urbonas ir Pališkis, o prisirpusią vyšnią ant visos dienos torto uždės charizmatiškasis „Less Feeling“. Negalima nepaminėti ir kitų atlikėjų, kurių aukščiausios prabos selekcijos ir įgūdžiai už pulto patenkins net ir patį išrankiausią klubinės kultūros žinovą. Tai ir „Low Heights“ tandemas, ir „Black Feeling“, ir žavioji Samanta, kuri šiame renginyje pristatys savo alter ego „Savana“. O taip pat Švoba bei dar vienas Žygimanto Kudirkos projektas „Ziggy D’Agostino“. Visi atlikėjai savo selekcijomis dalinsis nuo ant vandens plūduriuojančios scenos.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.