Colours of Bubbles „9mm“ | Vilnius

, A. Strazdelio g. 1, Vilnius

Surengę naujausio albumo „9 mm“ pristatymo koncertus Lietuvoje ir Latvijoje, rokeriai iš Šiaulių sugrįžta į Vilnių dar vienam „9 mm“ šūviui. Vienintelį grupės koncertą sostinėje šį pavasarį „Colours of Bubbles“ surengs kovo 27 d. gyvos muzikos klube „Tamsta“.

Trečiajam studijiniam darbui „9 mm“ tikro britiško rokenrolo ir stygų skambesio Jungtinėje Karalystėje ieškoję „Colours of Bubbles“, sukūrė itin veržlų, maištu, greitu tempu ir energija užtaisytą albumą.

Vilniuje šalies indie roko pionieriai pratęs „9 mm“ kelionę ir sugros autentišką, britiškos dvasios, 90-ųjų atspalvio ir šviesaus gitarinio garso įkvėptą koncertą.

„Atsigręšime į savo šaknis ir triukšmingai pademonstruosime, dėl ko ir dėl kokios muzikos prieš daugelį metų mes susikūrėme, o Šiauliai buvo vadinami – Lietuvos Mančesteriu“, – sako kelis kartus geriausia roko grupe šalyje nominuoti muzikantai.

Koncerte skambės nauji „Colours of Bubbles“ kūriniai iš rudenį išleisto albumo „9 mm“ – „Russian Roulette“, „Summer“ bei garsiausi grupės hitai „Flags“, „Home“, „Truth of Dare“ ir daugelis kitų iš dešimtmetį siekiančios muzikantų karjeros.

Staliukų rezervavimas: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 20:00.

DĖMESIO! Šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos visi renginiai nuo kovo 13 iki kovo 27 d. (Vilniuje iki balandžio 17 d.) yra ATŠAUKTI! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.