Č. Gabalis ir PELENAI. Geriausios Rod Stewart dainos

, Kalvarijų g. 85, Vilnius

Geriausios Rod Stewart dainos – vienas profesionaliausių ir labai mėgstamų projektų Lietuvoje, atliekamas Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai“, kuris, po viso švenčių maratono, 2023 m. sausio mėn. 27 d., 19 val. pirmąkart suskambės muzikiniame teatre „Legendos klubas“ (Kalvarijų g. 85, Vilnius).
Projekte skambės žymiausios britų roko legendos R. Stewarto baladės: „Sailing“; „Rhythm of My Heart“; „Baby Jane“, „Da Ya Think I‘m Sexy?“, „Forever Young“, taipogi jam pasaulinę šlovę atnešę kūriniai – „Have You Ever Seen The Rain“ bei „I Don‘t Want to Talk About It“ ir daugelis kitų. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame R. Stewart‘o koncerte. Ne vienas iš buvusių šio projekto klausytojų yra sakęs – jei užsimerki, giliai pasineri į muziką, nebegali atskirti, ar tai Česlovas Gabalis, ar pats Rod‘as Stewart‘as…
Įspūdinga ir projekto gyvo garso grupės sudėtis, susidedanti iš nuolatinių grupės „Pelenai“ narių: Česlovas Gabalis – vokalas; Gintas Banys – bosinė gitara; Audrius Piragis – gitara; Saulius Didžiulis – klavišiniai; Vaidotas Taurinskas – mušamieji
Kviestiniai svečiai: Žaneta Ježerytė pritariamasis vokalas, Tomas Varnagiris – gitara.
Žymėkite kalendoriuje sausio 27 dieną ir pasidovanokite sau bilietą į nuostabų koncertą, į kurį kviečia „Geros muzikos ekspertai“. Įsimintinas vakaras – garantuotas.
_____________________________________________________________
Bilietus platina kakava.lt bei likus nuo likus 1 valandai iki renginio vietoje.
Bilietų kainos: 15, 20, 25, 30 eur.
Grupėms taikomos nuolaidos.
Daugiau informacijos:
+37067223266
vitalijus@gme.lt

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.