Buddelship TTO || Local Pub Jasinskio

Iš Hamburgo į Vilnių atkeliauja Buddelship ;) Čia jie švartuosis ne bet kur, o Local Pub! Jasinskio gatvėje jų kūrinius jungsim ir ragausim su pačiais aludariais.

Jie kuria gėrimus su visa natūralia, istorine ir geografine įvairove, kurią tik gali rasti.

„Mums tai daugiau nei gėrimas, tai požiūris į gyvenimą, meilė gamtai ir kultūrinis įkvėpimas. Štai kodėl mes paliekame savo alų tokį, koks jis yra: nefiltruotą ir nepasterizuotą, šviežią ir gyvą“ – jų senas šūkis, kurio Buddelship tebesilaiko iki šiol.

Ragaujam rugsėjo 21 dieną nuo 18:30 val Jasinskio 1.

//

BUDDELSHIP is coming from Hamburg to Vilnius! Meet the brewer at Local Pub (Jasinskio st. 1) and try their drinks from our taps :)

They are dedicated to the soul of beer, namely passion and the art of brewing, and thereby create drinks with all the natural, historical and geographical diversity that they can find.

‘For us, it is more than just a drink, it is an attitude to life, a love of nature and a cultural inspiration. That’s why we leave our beer just as it is: unfiltered and unpasteurized, fresh and alive’ – their old slogan, and Buddelship still stands by that.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.