BIX Berlin ’89 | Lukiškių kalėjimas

, Lukiškių skg., Vilnius
BIX Berlin `89
Vokietijos ambasada pristato legendinės grupės „Bix“ koncertą – BIX Berlin `89!
Berlyno sienos griūties išvakarėse Vakarų Berlyne įrašytas „Bix“ koncertas buvo laikomas dingusiu, kol netikėtas atradimas grąžino istoriją!
Rugsėjo 18 dieną dingęs albumas „Berlin `89“ bus pristatytas koncerte Lukiškių kalėjime!
Išskirtiniame koncerte laisvę pranašavusios „Bix“ dainos su pučiamųjų sąstatu – būtent taip, kaip skambėjo lemtingame koncerte Vakarų Berlyne 1989 metais.
„Biksų“ skambesys ir istorija atgimsta!
Koncertas rengiamas minint atkurtų Lietuvos ir Vokietijos diplomatinių santykių trisdešimtmetį ir koncertinio albumo „Berlin `89“ pristatymo proga. Koncertą dovanoja Vokietijos ambasada Lietuvoje.
Programa:
18:00 – durys
19:00 – diskusija apie istorinę Berlyno sienos griūties reikšmę ir Lietuvos ir Vokietijos ryšius. Dalyvauja: „Bix“, Lietuvos ir Vokietijos diplomatai bei kiti svečiai.
20:00 – „Bix“ koncertas
Renginio vieta: Lukiškių kalėjimas 2.0.
Nemokamus renginio bilietus platina Bilietai.lt. Vietų skaičius ribotas.
Galimybių pasas yra būtinas šio koncerto atributas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.