Biplan | Vasaros terasa

, Vilniaus g. 39 Vilnius

Daugeliui „Biplan“ koncertas „Vasaros terasoje“ – jau tapo smagia vasaros tradicija. Juolab, kad progų susitikti šiais metais dar daugiau – grupė švenčia dvidešimtpenkmetį, o vakaro programoje – ne tik žymiausi „Biplan“ hitai, bet ir kelios širdžiai ypač mielos staigmenos iš grupės vyrų.

Į pamėgtą muzikos erdvę tarp Vilniaus senamiesčių sienų hitų „Amore“, „Kino filmai“ ir „O mes prie jūros“ kūrėjai sugrįžta jau rugpjūčio 11 dieną vieninteliam šios vasaros koncertui sostinėje!

„Koncertuosim Vilniaus širdyje, kurios apylinkėse kadaise keli jauni vyrai patikėjo savim ir pasiryžo išmokti groti roką!“, – atvirauja muzikantai. „Progų švęsti tikrai turime – ir ne tik nediduką mūsų gimtadienį… Po karantino džiaugiamės sugrįžusia laisve, taigi su polėkiu, muzikaliai ir, savaime suprantama, trankiai viską atšvęsime!“

Vasaros koncerte taip pat pirmą kartą gyvai nuskambės ir keli kūriniai iš ilgai brandintos retrospektyvinės „Biplan“ programos „Džiaze tik merginos“. Gerai pažįstamos Lietuvos lengvojo roko melodijos čia nuskambės netikėtai ir su džiazo prieskoniu, o dar viena vakaro staigmena taps ir ypatingų svečių – grupės bičiulių vokalisčių muzikinis duetas su biplanais.

Pasirodymo metu skambės ir garsiausios grupės kompozicijos „Labas rytas“, „Ketvirtadienis“, „Kapitonai“, ir kiti kūriniai iš plataus ir gerai pažįstamo grupės dvidešimtpenkmečio kūrybos repertuaro bei dainos iš naujausio albumo „Nuo nulio iki mėnulio“.

Dėl staliukų rezervacijos kreiptis šiuo numeriu +370 (695) 76 560 nuo 12.00 iki 17.00 darbo dienomis.

Renginio vietoje asmenims, vyresniems nei 6 m., rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę. Į renginį neįleidžiami karščiuojantys, turintys ūminių kvėpavimo takų ar infekcinėms ligoms būdingų simptomų asmenys, bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma izoliacija. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų“.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.