B Tribūnos 20 gimtadienio koncertas

Gruodžio 8, 2018 @ 18:00 - 23:59
Klubas nArauti, Konstitucijos pr. 23 Vilnius

Rytas Ultras judėjimui sueina 20 metų. Kartu su šia subkultūra užaugo ne viena rytfanių karta. Bėgant metams keitėsi Ultrizmo supratimas, keitėsi žmonės, tačiau meilė Rytui ir aistra palaikymui išliko.

Visus buvusius, esamus ir net būsimus Rytfanius norime pakviesti apsilankyti mūsų koncerte. Pažadame, jog galėsite sutikti senai matytus draugus, pasidalinti įspūdžiais ir gerai užsivesti prieš kitą dieną laukiančią išvyką!

Dalyviai:

– Paulius Ambrazevičius. Visiems puikiai žinomas žmogus, kuris aktyviai palaiko mūsų mylimą klubą ir nevengia tuo didžiuotis.
– Tavo Tėvas. Vilniaus hip-hoperiai, kurių daina sukosi viename iš mūsų vaizdo klipų!
– Šizofrenija. Nurauti vyrukai, kurie myli Rytą ir punk rocką.
– Toro Bravo. Legendinė OI grupė, jos dainas atmintinai žino nemaža dalis triBūnos narių.
– Jama/Banginis. Dar vieni gerai žinomi hip-hopo atstovai, vienas iš jų yra dažnas B Tribūnos lankytojas, o kitas tiesiog puikus vaikinas, kurio balsą galime išgirsti „Siemens“ arenoje, pristant mūsų krepšinio dievus!

Taigi, svarbiausi akcentai:

1. Durys atsirado 18:00. Raginame visus nevėluoti, nes jau 19:00
visų laukia siurprizas.
2. Viso renginio metu bus pardavinėjama atributika – lipdukai, pakabukai, marškinėliai, džemperiai ir t.t.
3. Renginyje bus apsauga, kuri neįleis nepageidaujamų ir neadekvačių žmonių.
4. Primename, jog koncerto kaina 7 eurai, tačiau atėjusiems su RYTO atributika taikoma nuolaida ir koncertas kainuos 5 eurus. Išankstinių bilietų nėra, susimokame prie įėjimo. Raginame visus ateiti pasipuošus gražiausiomis spalvomis!

Mes esame viena šeima, viena bendruomenė, kuri turi labai stiprias vertybes ir neišsižada savo idėjų. Kartu sukurkime nepamirštamą savaitgalį!

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.