ASMR muziejuje: projekto pristatymas + perklausa

„Net nuėjo šiurpai“ – kartais sakome apie kažką viduje palietusią muziką.
O kokius garsus ir reakcijas kūne galėtų sukelti autentiški Vinco Mykolaičio-Putino buto-muziejaus daiktai, jei gerai į juos įsiklausytume? Ar galėtume patirti erdvę vien jos garsų pagalba?
ASMR (akronimas – autonominė sensorinė meridionalinė reakcija) reiškia fizinį pojūtį: euforiją ar gilią ramybę, kartais kūno dilgčiojimą, sukeltą hiper-realistiškos audio patirties.
ASMR kaip reiškinys prasidėjo apie 2010-uosius, o dėl savo realistiško, stipriai atpalaiduojančio poveikio kūne, netruko išpopuliarėti tarp Youtube video žiūrovų.
Lietuvoje kol kas analogų neturintis Vinco Mykolaičio-Putino buto-muziejaus projektas „ASMR muziejuje“ pritaiko išskirtinai populiarų šiuolaikinį internetinį reiškinį tradicinei kultūrinei erdvei.
Vizualinės stimuliacijos pertekliaus amžiuje kviečiame išgirsti akims nematomą dimensiją ir pasinerti į neįprastą audio patirtį.
Renginio metu specialiomis ausinėmis tamsiojoje muziejaus studijoje klausysimės muziejaus garsų – vietų skaičius labai ribotas, tad į audio patirtį kviečiame užsiregistruoti.
REGISTRACIJA į renginį:
Registracijos nuoroda čia:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHmZOtCVIEf4Tu1iXKA17vQxp-dPeXN17xh8yZWyPFs2TcBg/viewform?fbclid=IwAR374xuYvbjb-GiI0zrlmYh2jUzJL0mO-kMNWrG57lUSNipCoULO8N2UdFw
Stebėkite reportažą iš pristatymo renginio mūsų Instagram:
https://www.instagram.com/putinomuziejus/
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.