Amber Trip 2019 – XVI International Baltic Jewellery Show

-
, Laisvės pr. 5 Vilnius

Verslo paroda skirta ne tik juvelyrikos verslo atstovams. Daugiau nei 220 dalyvių iš daugiau nei 20 šalių susiburia kiekvienais metais surasti naujų klientų, bei verslo partnerių.

Parodoje galite rasti juvelyrikos gaminių iš aukso, sidabro, perlų, deimantų, gintaro ir kitų brangakmenių. Profesionalai parodos metu galės surasti įvairių įrankių bei mechanizmų skirtų jų kasdieniniai darbo veiklai.

Parodos metu vyks įvairių temų konferencijos.
Bilieto kaina 4EUR

Jei planuojate dalyvauti ar apsilankyti mūsų parodoje, galite kreiptis naudodamiesi facebook arba mobiliuoju telefonu ir elektroniniu paštu:
+37061853538
info@ambertrip.com


English description:
Exhibition is for B2B and for public. Over 220 exhibitors from over 20 countries gather every year to find new clients and business partners.

Here you can find jewellery made of gold, silver, pearls, diamonds, amber, various stones. Professionals can find tools and machines for their everyday use.

Various conferences and topics are being discussed during exhibition dates.
Ticket price 4EUR

If you want exhibition space or to visit our show please contact via facebook or contact by phone or email below:
+37061853538
info@ambertrip.com

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.