Alekna x Otreya | VILNIUS

, Vilniaus g. 39 Vilnius

Alekna ir Otreya kviečia savo klausytojus į vienintelį koncertą Vilniuje šiemet po atviru dangumi. Tai pirmasis atlikėjų koncertas kartu su gyvo garso grupe Vilniaus mieste.

“Nemėgstu taisyklių, ir tų kas liepia jų laikytis, todėl šis pasirodymas pirmą kartą po ilgo laiko yra tik mūsų. Atiduosime visą savę – tikrus, nesuvaidintus ir nepagražintus“, – sako atlikėjas, žadėdamas, kad koncertuose Kaune ir Vilniuje gerbėjai sulauks ir staigmenų.

„Su nekantrumu laukiu šių pasirodymų. Pasiilgau koncertų ir mūsų klausytojų. Noriu Jiems sukurti jaukų ir įsimintiną vakarą“, – sako „Alekna“.

Rugsėjo 19 d. Tai vienas vakaras, keturios skirtingos asmenybės ir įvairūs muzikos stiliai, kurie susilies į vieną. Tai vienintelė galimybė išgirsti “Alekna ir Otreya“ gyvo garso pasirodymą Vilniuje, nepraleisk šios progos!

Į šį koncertą amžiaus cenzas nėra taikomas.
Prašome, kad nepilnamečiai asmenys iki 14 metų būtų lydimi suaugusiųjų.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.