Agnės Jagelavičiūtės Šou: Lažinamės, Tu turi ką apsirengti

, Ozo g. 14, Vilnius

Stilistė, kostiumų dailininkė, mados ir grožio žurnalo „L’Officiel“ vyriausioji redaktorė ir bendraturtė, televizijos laidų vedėja, interneto ikona, kulinarinių knygų autorė bei viena ryškiausių įtakos darytojų Lietuvoje, pristato analogų šalyje neturintį autorinį šou „Lažinamės, tu turi ką apsirengti!“. Unikalus Agnės Jagelavičiūtės „stand up‘as“ apie madą, stilių ir grožį, kartu su naujausios autorės knygos apie stilių pristatymu.

Agnė įrodys, kad norint atrodyti stilingai, visai nebūtina išleisti daug pinigų ir mes iššūkį visų susirinkusių žiūrovių spintoms. Renginio metu gyvai pamatysite, kaip ilgai spintoje užsibuvusius drabužius paversti sezono hitu, ir patys turėsite galimybę prisidėti prie stilistės dalinamų patarimų scenoje. Naujojo sezono tendencijos, stiliaus taisyklės ir paslaptys, praktiniai drabužių derinimo pavyzdžiai skirtingos figūros tipų moterims, netikėti šou elementai, populiariausių šalies atlikėjų pasirodymai, unikalios dovanos ir dar ne viena Agnės Jagelavičiūtės staigmena – visa tai, jau gruodžio 4 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje. Ruošk savo spintą ir susitikime!

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.