AAB: Mamiko Motto, Tikkun, Valma, Prequel

Adresas: Post Club, Geležinkelio gatvė 6, Vilnius
Atviroji Akcinė Bendrovė (AAB) įsivėlė į dar vieną pinigų plovimo skandalą ir nugulė ant pirmųjų laikraščių puslapių. Ofiso koridoriuos pietų pertraukų metu sklando gandas, kad visa tai – tik tam, kad iš Briuselio skyriaus į Vilnių būtų atskraidinta MAMIKO MOTTO. Apsilankymo laukia visi, net ir labiausiai skeptiški AAB darbuotojai: Kiosk radijo nuolatinė, Lizdas Club rezidentė, GASS leiblą valdanti Mamiko Motto šitai kontorai atveža gerą naktinę patirtį.
Kompaniją jai palaikys ir vakaro eigą prižiūrėti surinks vietiniai korporacijos partneriai VALMA, PREQUEL ir TIKKUN.
◘ ◘ ◘
Atviroji Akcinė Bendrovė (AAB) has been embroiled in yet another money laundering scandal and ended up on the front pages of newspapers. In the office corridors during lunch breaks, everyone is gossiping that all of this happened just to fly MAMIKO MOTTO from the Brussels office to Vilnius. Everyone, even the most skeptical AAB staff, is looking forward to the visit. She’s known for being an insider of the Kiosk Radio, residing at Lizdas Club, and managing the GASS label. It could only mean that Mamiko Motto will bring an exceptional experience to this firm.
Local corporate partners VALMA, PREQUEL and TIKKUN will assemble to oversee the evening’s proceedings.
◘ ◘ ◘
MAMIKO MOTTO (GASS Records)
http://bit.ly/3TQeUb3
◘ ◘ ◘
Su Facebook „GOING” įėjimas nemokamas. Kitiems – nuo 5 Eur (registracija iki Penktadienio 21:00).
Klubas laikosi facecontrol politikos. Sakome griežtą „ne” bet kokioms seksizmo, rasizmo, homofobijos išraiškoms klubo viduje ir už jo ribų.
◘ ◘ ◘
Press „GOING“ before 9 PM on Friday and enter the club for free. Otherwise, entrance from 5 Eur.
We use strict facecontrol policy inside the club and say „NO“ to every kind of sexism, racism and homophobia.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.