AAB: Fantastic Man, Mountak, Prequel, Valma

, Geležinkelio g. 6, Vilnius

Adresas: Post Club, Geležinkelio gatvė 6, Vilnius

Kylančios rinkos kainos AAB akcininkų stalą privertė padaryti rimtą investicinį sprendimą ir ketvirčio ataskaitos kreivėje nubrėžti naują eilutę su fantastinių šokių romanų grafomano FANTASTIC MAN atvaizdu. Sprendimas užtikrintas ir apskaičiuotas, nes tarp gimtojo Melburno ir prisijaukintojo Berlyno įkvėpimą gaudantis fantastas save šlovinantį vardą užsitarnavo iš krosnies traukdamas vienas už kitą šviežesnius EP kąsnius ir reguliariai išlįsdamas sugroti į savo namų kieme atsiteleportuojantį Boiler Roomą.
Kartu prižiūrėti šokinėjančią nakties eigą stos Atvirosios Akcinės Bendrovės kombinatoriai Valma su Prequel ir liaudies Berlyno naktiniu gidu tituluotas Mountak.
/////
FANTASTIC MAN (Love On The Rocks)
MOUNTAK
PREQUEL (AAB)
VALMA (AAB)
/////
Bilietai nuo 7 Eur.
Klubas laikosi facecontrol politikos. Sakome griežtą „ne” bet kokioms seksizmo, rasizmo, homofobijos išraiškoms klubo viduje ir už jo ribų.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.