A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ | VU didysis kiemas

Išskirtinė šventė ištikimiems Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ gerbėjams!

Aistė Smilgevičiūtė ir „Skylė“ specialiai festivaliui „Untold City“ paankstino savo naujojo albumo pristatymą ir surengs jį rugpjūčio 25 d. istoriniame Vilniaus Universiteto didžiajame kieme. Albumas „Gervaza dūzgės“ – vientisa istorija, paremta Platelių krašto padavimais ir legendom, tačiau ji universali ir suprantama kiekvienam mylinčiam žmogui.

Kas gi vyksta legendomis apipintame Platelių ežere ir apylinkėse? Nuostabią tikros meilės muzikinę dramą jums papasakos pats Gervazas (Rokas Radzevičius), jo mylimoji Zifrina (Aistė Smilgevičiūtė), puikūs „Skylės“ muzikantai, pučiamųjų grupė, vokalinė vyrų grupė iš Žemaitijos bei kviestinis svečias – aktorius Irmantas Jankaitis, kuriam teko svarbus ubago Rimkūno vaidmuo.

„Skylės“ lyderis Rokas Radzevičius albumą pakrikštijo „žemaitišku vesternu“. „Sakyčiau net ir muzika turi tokį prieskonį“, – pritaria ir Aistė Smilgevičiūtė.

Vieta: Vilniaus Universiteto Didysis kiemas. Universiteto g. 3, Vilnius

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.