OPERA LIVE: ADAS IR VILTĖ

, J. Lelevelio g. 4
“OPERA LIVE” SESSIONS IS WHEN WE PLAY LIVE MUSIC ON THE ROOFTOP TERRACE. THERE’S MORE FREEDOM CLOSER TO THE SKY. POP IN AND MAKE SURE YOURSELF.
ADAS ir VILTĖ
“DĖL ŽALIO ŽOLYNO”
“Dėl žalio žolyno” – tai pirmasis profesionalaus būgininko, elektroninės muzikos prodiuserio Ado Gecevičiaus ir atlikėjos Viltės Ambrazaitytės elektroninės lietuvių liaudies muzikos albumas.
2012 m. duetas paviešino pirmąjį savo kūrinį – drum&bass stiliumi aranžuotą lietuvių liaudies dainą “Saulelė raudona”. Po to beveik dešimtmetį vyko nuolatinės paieškos ir kūryba:
Viltė, dainuodama kolektyvuose “Kūlgrinda” ir “Žalvarinis”, gilino lietuvių tautosakos žinias ir ieškojo lietuvių liaudies dainų, tinkančių projekto idėjos realizavimui, o Adas, grupių “Sheep Got Waxed”, “Vilniaus Energija” narys, kuriantis ir prodiusuojantis muziką
Lietuvos ir užsienio atlikėjams, autentiškas dainas kėlė naujam gyvenimui.
Šio projekto tikslas – atgaivinti gražius, tačiau jau primirštus lietuvių liaudies kūrinius. Duetas vienija jėgas ir kuria tam, kad lietuvių tautosaka atgimtų naujuose amplua.
DOORS/ 18:00
LIVE/ 20:30
ENTRANCE/ 7 Eur; students 5 Eur
/// O /// P /// E /// R /// A /// S /// O /// C /// I /// A /// L /// H /// O /// U /// S /// E
Opera social house follow internal rules at the door and during the event.
Event is a part of www.700vilnius.lt programme

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.