8 Kambarys // TURAS Panacėja // Vasaros terasa // Vilnius

, Vilniaus g. 39 Vilnius

Tradicijų nelaužome, rugpjūčio 29 d. visų lauksime Vasaros terasoje. Kartu su pilnu muzikantų sąstatu skambės ne tik gerai žinomi, bet dar niekur negroti naujausi kūriniai iš albumo „Panacėja“.

Renginio eiga:
18:30 Durys
20:00 RPTLE
20:30 8 Kambarys

Iki susitikimo!
Į šį koncertą amžiaus cenzas nėra taikomas. Prašome, kad nepilnamečiai asmenys iki 14 metų būtų lydimi suaugusiųjų.

Dėl staliukų rezervacijos kreiptis šiuo numeriu +370 (695) 76 560 nuo 12.00 iki 17.00 darbo dienomis.

Renginio vietoje asmenys, vyresni nei 6 m., privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę. Į renginį neįleidžiami karščiuojantys, turintys ūminių kvėpavimo takų ar infekcinėms ligoms būdingų simptomų asmenys, bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma izoliacija. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų“.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.