Popskull 2020 08 08

Giliai giliai Anykščių šilelio glūdumoje pasislėpęs POPSKULL iš tamsos į šviesą lenda rugpjūčio 7–9. Muzikaliai neapribotas ir įvairus, debiutinis festivalis ribotas žmonių skaičiumi. Nes tokie metai. Jei situacija šalyje neblogės, nuostabioje best kept secret poilsiavietėje: viena Live scena, viena scena nakties šokiams. Nenuobodžiausi, bus veiksmo ir dieną. Nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio ryto – 12 alternatyvos talentų ir 6 naktinių šokių dirigentai.

Miškuose, Šventosios upės pakrantėje esanti stovyklavietė – tobula vieta minifestivaliui. Tarp pušų pasislėpęs kempingas, srauni upė ir kojomis pasiekiami tie patys Anykščiai. Muzika išdidžiai įvairi: black, rock & roll, math, garage, doom, thrash ir kiti gitariniai nuklydimai. Smagiai grosim ir naktimis. Šokiams.

Jaukus, įvairus, estetiškas. Tokį įsivaizduojame pirmąjį POPSKULL. Rokenrolo šią vasarą bus, o pamiegosi, kai pasibaigs festivalis 💀

LIVE:
Luctus, Jautì, Solo Ansamblis, Kannabinõid, Mėlyna, Pekla, Phrenetix, Egomašina, Autism, Plié, Akli.

DJs:
Zakmina, Bell Riots, Urexboyfriend, Sanarei, Amora Lamor, Shkema.

BILIETAI
Bilieto kaina: nuo 40 EUR. Bilietų kiekis ribotas iki 700. Bilietus parduoda ebilietai.net.

Jei ta nesąmonė sutrukdys festivaliui debiutuoti, visi pinigai bus grąžinti per dvi savaites nuo atšaukimo.

Renginio FB: https://www.facebook.com/events/572683810275294/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.