Nacionalinis Bardų Festivalis ,,Purpurinis Vakaras“ 2019 (III diena)

Bardų muzikos gerbėjai žino, jog tradicijos nesikeičia, ir jau laikas planuoti purpurinius pasimatymus Anykščiuose, kur jau 12 metus, įpusėjus rugpjūčiui, skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai, teisinga muzika, poezija, bus atradimų, naujų patirčių, bus ir žvaigždėmis nuklotas dangus virš Dainuvos slėnio bei daug kitų įsimintinų dalykų.

Festivalio rengėjų iniciatyva „Purpurinis vakaras“ pristato jaunus kūrėjus, skirdamas jų pasirodymams pirmąją festivalio dieną Vyskupo skvere prie bibliotekos. Jaunieji bardai, dar tik žengiantys pirmus žingsnius scenoje, turi galimybę viešai pristatyti savo kūrybą, taip pat paruošia ir atlieka pasirinktą Vytauto Kernagio dainą.

Didieji festivalio koncertai vyksta Dainuvos slėnyje (Anykščiuose). Penktadienis skirtas grupių pasirodymams, o šeštadienį – klausytojus džiugina pamėgti atlikėjai, rengiantys autorinius pasirodymus bei paruošiantys premjerines, dar niekur neskambėjusias dainas.

Be koncertų Dainuvos slėnyje “Purpurinio vakaro” metu Anykščių kultūros įstaigose vyksta spektakliai, parodos, poezijos skaitymai, susitikimai su poetais, režisieriais, filmų peržiūros, koncertas vaikams.

PROGRAMA

RUGPJŪČIO 17 D.

00:00 val. Anykščių koplyčioje – pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Vilniaus g. 36).

Vidurnakčio skaitymai. Literatūrinė – muzikinė programa ,,Vaižgantas – taikusis provokatorius“.  Vaižganto 150-osios gimimo metinėms.

Dalyvauja: aktorius Daumantas CIUNIS, literatūrologė Ilona ČIUŽAUSKAITĖ, birbynininkas Egidijus ALIŠAUSKAS.


Aikštėje prie Anykščių kultūros centro (A. Baranausko a. 2):


            11 val. Vytauto Kernagio fondo vaikų sceninio meistriškumo stovyklos baigiamasis koncertas. Stovyklos vadovė Raminta NAUJANYTĖ – BJELLE.

            12 val. „Vaikų ir bardų vidudienis”. Koncertas – muzikinis spektaklis ,,Ar jau atvažiavom?”.  Dalyvauja: bardas Jonas BALTOKAS ir JieDu (Klaipėdos Pilies teatro aktoriai – Vilija Gruodytė – Šeputienė ir Ramūnas Šeputis).

Renginiai  nemokami.

14 val. Anykščių kultūros centro didžiojoje salėje (A. Baranausko a. 2).

Susitikimas su aktore Kristina KAZLAUSKAITE. ,,Apie gyvenimo ir teatro žaidimus”.

Vedėjas: Vytaras RADZEVIČIUS.

Daugiau info – oficialiame festivalio FB: https://www.facebook.com/events/698929720502761/

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.