Nacionalinis Bardų Festivalis ,,Purpurinis Vakaras“ 2019 (II diena)

Bardų muzikos gerbėjai žino, jog tradicijos nesikeičia, ir jau laikas planuoti purpurinius pasimatymus Anykščiuose, kur jau 12 metus, įpusėjus rugpjūčiui, skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai, teisinga muzika, poezija, bus atradimų, naujų patirčių, bus ir žvaigždėmis nuklotas dangus virš Dainuvos slėnio bei daug kitų įsimintinų dalykų.

Festivalio rengėjų iniciatyva „Purpurinis vakaras“ pristato jaunus kūrėjus, skirdamas jų pasirodymams pirmąją festivalio dieną Vyskupo skvere prie bibliotekos. Jaunieji bardai, dar tik žengiantys pirmus žingsnius scenoje, turi galimybę viešai pristatyti savo kūrybą, taip pat paruošia ir atlieka pasirinktą Vytauto Kernagio dainą.

Didieji festivalio koncertai vyksta Dainuvos slėnyje (Anykščiuose). Penktadienis skirtas grupių pasirodymams, o šeštadienį – klausytojus džiugina pamėgti atlikėjai, rengiantys autorinius pasirodymus bei paruošiantys premjerines, dar niekur neskambėjusias dainas.

Be koncertų Dainuvos slėnyje “Purpurinio vakaro” metu Anykščių kultūros įstaigose vyksta spektakliai, parodos, poezijos skaitymai, susitikimai su poetais, režisieriais, filmų peržiūros, koncertas vaikams.

PROGRAMA


RUGPJŪČIO 16 D.

15 val. Anykščių menų inkubatoriuje – menų studijoje(J. Biliūno g. 53)

Ramūno DANISEVIČIAUS fotografijų parodos ,,Muzika – mano gyvenimas: pasaulio scenos žvaigždės Lietuvoje” atidarymas.  (Paroda veiks iki rugsėjo 5 d.).

16:30 val. Anykščių r. sav. L. ir St. Didžiulių viešojoje bibliotekoje (Vyskupo skveras 1)

Susitikimas su poete, dramaturge, dainų tekstų autore Daiva ČEPAUSKAITE. Dalyvauja – maestro Andrius KULIKAUSKAS. Renginio vedėjas Juozas ŽITKAUSKAS.

Renginiai nemokami.

18 val. Dainuvos slėnyje. Didysis koncertas.

Dalyvauja: Svečiai iš Portugalijos: Celia LEIRIA (vokalas), Pedro AMENDOEIRA (portugališka gitara), Joao FILIPE (klasikinė gitara); Valentinas ABARIUS ir grupė; Gytis AMBRAZEVIČIUS ir grupė.

Koncerto vedėjas  – aktorius Eimantas BAREIKIS.

Daugiau info – oficialiame festivalio FB: https://www.facebook.com/events/698929720502761/

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.