Muzikos ir meno stovykla NERINGA YOUTH ORCHESTRA

Stovykla susikūrusi iš didžiulės meilės muzikos menui ir noro dalintis kūrybine patirtimi. Iš pradžių sumanyta kaip profesionalaus muzikinio meistriškumo tobulinimo priemonė jauniesiems talentams, stovykla išaugo iki tradicinės, ketvirtus metus vykstančios muzikos ir laisvalaikio edukacinės stovyklos. Ypatingoje pasaulio paveldo vietoje vykstanti, dviejų savaičių stovykla Kuršių nerijoje, suburia jaunųjų menininkų ir scenos profesionalų bendruomenę. Stovyklos metu organizuojami muzikinio meistriškumo kursai, tarpdisciplininio meno eksperimentai, tvarumo ir aplinkosaugos edukacijos diskusijos, kūrybinės dirbtuvės, kultūros filosofijos pažinimas, vieši nemokami koncertai Neringoje.
Stovyklos dėstytojai muzikos profesionalai: pianistas – stovyklos meno vadovas Darius Mažintas, violončelininkas Gleb Pyšniak, smuikininkai Dalia Dėdinskaitė, Artūras Šilalė ir Martynas Švėgžda von Bekker bei stovyklos Orkestro dirigentas Modestas Jankūnas. Stovyklautojų muzikines veiklas papildo ir kitos meno šakos, kurioms atstovauja: videomenininkas Andrius Seliuta, šokio-judesio terapeutė Kamilė Pundziūtė.

2023 m. stovyklautojų filmas: https://www.youtube.com/watch?v=5v4RPUpuw7c&t

Stovyklą globoja Prof.dr.Algis Mickūnas
Stovyklą iš dalies finansuoja Neringos savivaldybė, Klaipėdos Rotary klubas „Aditė“

Dėl registracijos susisiekti:
dariusmazintas0@gmail.com
+370 672 55285
infokoncertas@gmail.com
+370 684 69491

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.