Mandala festival 2020 08 14

Festivalis „Mandala“ Rugpjūčio 14-16 dienomis.

Kviečiame šeimas ir jaunimą trims dienoms pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti, atsigauti po ilgai trukusio karantino, pasikrauti teigiamos energijos vaizdingame Molėtų krašte, Labanoro miško apsupty prie ežero, vasaros poilsio komplekse „Tolieja”. Būtent čia pozityviai nusiteikusiame žmonių būryje jau DEŠIMTĄJĮ JUBILIEJINĮ GIMTADIENĮ švęs kitoks negu įprastiniai festivalis „MANDALA“. Kodėl turėtumėte Jūs pasirinkti būtent šį festivalį šią vasarą?
1. Norėtumėte būti laimingesni, sveikesni ar atrasti save bei labiau patobulinti savo asmenybę? Visa tai ir daugiau Jūs galėsite patirti festivalio „MANDALA“ metu.
2. Nors festivalis moko pasirūpinti savo kūno ir vidine, emocine gerove, kviečiame visus, net ir tuos, kurie visai nesidomi tuo. Tai puiki proga sužinoti bei įgyti naujų naudingų žinių bei patirčių Jums ar tiesiog atsipalaiduoti ir pabūti gamtoje tarp šviesiai, pozityviai nusiteikusių žmonių būrio.
3. Festivalyje įvyks daugiau negu 50 skirtingų lavinančiųjų užsiėmimų keturiose erdvėse: Vandens (psichologinėje), Oro (dvasinėje), Ugnies (kūrybinėje) ir Žemės (kūno). Šios stichijos, būdamos visiškai skirtingos, papildo viena kitą ir sudaro harmoningą visumą.
4. Iš tokios gausybės užsiėmimų Jūs tikrai rasite kažką vertingo sau ir namo grįžite kitokie.
5. Be to, vakare galėsite maloniai praleisti laiką pirtelėje bei klausydamiesi specialiai šiam festivaliui parinktos atpalaiduojančios koncertinės programos.
6. Turite vaikučių? Ir galbūt manote, kad negalėsite sudalyvauti Jums patinkančiame užsiėmime, nes turėsite užsiimti su jais? Nesijaudinkite – festivalyje bus vaikų erdvė, kurioje Jūsų vaikučiai smagiai praleis laiką, kol Jūs būsite paskaitoje. Be to, vaikams iki 12 metų įėjimas į festivalį yra NEMOKAMAS!
7. Stovyklauti galėsite NEMOKAMAI su palapinėmis gamtoje arba už PAPILDOMĄ MOKESTĮ poilsio namuose, kuriuose yra net 155 vietos nakvynei. Be to, lauko kavinukėse galėsite nusipirkti vegetariško, veganiško ir žaliavalgių maisto.

Bilietai nuo 50 €. Vėliau brangs.
Pirkti: https://goneplan.lt/lt/renginiai/sportas-sveikata-festivaliai/festivalis-mandala/poilsiaviete-tolieja/2020-08-14+18%3A00%3A00
Festivalio vieta: poilsiavietė „Tolieja“
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/589340488624556/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.