Galapagai pristato: Gabrielė Vilkickytė

Festivalis Galapagai pristato:

Rūgpjūčio 22 dieną Palūšės Valtinės kūrybinėje erdvėje pasirodys „deficitinė” atlikėja Gabrielė Vilickytė!

Į šios atlikėjos pasirodymus bilietai iššluojami per 15 minučių. 2018 metais išleidusi EP „Kilometrai“ ir žymiausią singlą „Test2255“ Gabrielė paliko namus ir pastaruosius metus praleido tarp Honkongo, Amerikos ir Australijos. Kelionėse gimė ne tik naujausių dainų tekstai, muzika, bet ir originalūs trumpi dokumentiniai filmai.

Šiandien Gabrielė skamba vis garsiau. 2020 m. atlikėja surengė solinį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre, kuri buvo pilnutėlė.

Gandas apie šią unikalią muzikantę, kuriai tereikia vokalo ir pianino, kad užburtų aikštę, eina iš lūpų į lūpas. Tad bus gera proga pasiklausyti šiam laikmečiui tokių aktualių jos dainų, kuriose analizuojamas ilgesys ir baimė išgirsti save.

Dėl esamos situacijos vietų kiekis ribotas. Prašome prie staliukų sėdėti ne daugiau 5 asm. Saugokime save ir kitus, nepamirškime apsaugos priemonių – kaukės nepamaišys ir dezinfekcinis nepakenks!

Vieta: Palūšės valtinė-baras. Lūšių 1, 30202 Palūšė.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.