„Vilties bėgimo“ maratonas Klaipėdoje

, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda

VILTIES BĖGIMO 2019 REGISTRACIJA PRASIDĖJO

Naujienos 2019:

– KOMANDOMS: 8×8 komandinė bėgimo estafetė – Maratono trasa. Kviečiami dalyvauti visas komandas (mokyklas, organizacijas, įmones). 8 bėgikai bėga 8 ratus (1 ratas – 5 km). Komandos gali būti mišrios. Vyrai ir moterys nuo 16 metų.

– PROFESIONALIEMS BĖGIKAMS. 10 km – šiais metais vyks 10 km Lietuvos Respublikos bėgimo plentu čempionatas.

– MOKYKLOMS. Vienos klasės mokiniai, surinkę gausiausią komandą – gaus specialųjį prizą – sportinius batelius. MOKINIAI turi bėgti 3 km, 5 km, 10 km distancijose, o klasės komandos nariai – giminaičiai, draugai, ir.t.t. gali bėgti įvairias distancijas. Yra ir kitų sąlygų. Susipažinti Vilties bėgimas 2019 reglamente.

– ORGANIZACIJOMS, MOKYKLOMS, ĮMONĖMS, BENDRUOMENĖMS. VŠĮ Šv.Pranciškaus vilties miestas kviečia paminėti Baltijos kelio 30 metų sukaktį. Vilties bėgimo metu kviečiame į akciją: Baltijos kelias – Vilties mieste, kuomet gegužės 19 d. nuo 13:30 – 14:45 val. susikabinsime rankomis ir apjuosime simbolinę Vilties bėgimo trasą. Ateikite su savo šeimomis, kaimynais, draugais; atstovaukite organizacijas, mokymo įstaigas, įmones – išreikšdami savo tikėjimą vienas kitu ir Lietuvos ateitimi. Ateik, nes be tavęs nėra Lietuvos. Apjuosus trasą, vyks 10 km bėgimo plentu čempionatas, kuomet apjuostu žiedu bėgs apie 1500 bėgikų.
15 val.kviečiame susiburti į Atgimimo aikštę – Atgimimo koncertui.

Daugiau informacijos: http://www.viltiesbegimas.lt

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.