VARIO TILTAI III | Vasaros koncertų ciklas

, Šaulių g. 36, Klaipėda

Trečioji Klaipėdos brass kvinteto rengiamos „Vario tiltų“ serijos programa nuties muzikinį tiltą per Baltijos jūrą iš Klaipėdos į Stokholmą. Švedijos sostinėje gyvena ir kuria trimitininkas Tomas Poulsonas, prestižinių tarptautinių konkursų laureatas, Stockholm Chamber Brass kvinteto narys. Beje, šis kolektyvas prieš keletą metų jau lankėsi Lietuvoje ir meistriškumu pavergė Trakų fanfarinės savaitės dalyvius ir klausytojus.

Karališkosios Škotijos konservatorijos auklėtinis T. Poulsonas koncertuoja kaip solistas su garsiais Europos simfoniniais ir kameriniais orkestrais, atlieka kamerinę muziką. Kartu su Stockholm Chamber Brass jau keletą metų rengia Vasaros akademiją jaunimui. Šiemet minėta akademija vyks rugpjūčio pradžioje, po kurios trimitininkas iškart atvyks į Klaipėdą.

T. Poulsonas savaitę ves meistriškumo seminarą Klaipėdos brass kvinteto nariams ir kartu su jais rengs šią virtuoziškumo nestokojančią koncertinę programą. Tikimės, kad ji suskambės visų atmintyje kaip šviesus ir ilgai išliekantis paskutinis Vasaros koncertų ciklo akordas.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.