TEMA | PASKUTINIS BALKONAS

Adresas: Tema, Naujoji Uosto g. 3

Išlydime paskutinį TEMA savaitgalį Jūsų pamiltoje uosto pašonėje. Vieni iš anksto prognozavo artėjančią pabaigą, matydami aplink teritoriją nuolat ūžiančius ekskavatorius, o kitiems ši žinia tapo liūdna staigmena. Mes irgi esame pastarieji – TEMA pastato išlikimas buvo užtvirtintas dar bent metams, tačiau paskutinę akimirką viskas radikaliai pasikeitė… Todėl džiaugiamės gavę dar visą rugsėjį įsimintiniems koncertams ir šokiams.
Tačiau išaušta finalinis savaitgalis, o su juo – dabartinio TEMA etapo pabaiga. Pilna dviejų naktų programa, kompanija pamiltų ir tikrai ne kartą čia grojusių DJ ir paskutiniai šokiai balkone. Nusimato gausa nepamirštamų momentų ir patirčių. Ačiū visiems, kurie prisidėjo kuriant vieną pagrindinių Klaipėdos kultūrinio gyvenimo vietų – be jūsų nebūtų mūsų. Todėl kviečiame paskutinį kartą apsilankyti TEMA gimimo lokacijoje bei patrypti taip, kad pastatas pats sugriūtų.
Penktadienio line-up:
Lukas Feser
Dimerk
Stra_pony
Šmikis
Naro
Saulius + Gerbiamas
Šeštadienio line-up:
Lngvn
Oversizelab
Alfas
Naro
Lukas Feser
Justas Mineral
Bell Riots
Saulius + Gerbiamas
Pradžia —> penktadienį 22:00 // šeštadienį 21:00
Vieta —> TEMA, Naujoji Uosto g. 3, Klaipėda (įėjimas pro Danės gatvės angą angare)
Įėjimas 5 Eur
Vakarėlis N-20
Norint patekti į vakarėlį BŪTINA turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. NĖRA DOKUMENTO = NĖRA ĮĖJIMO. Taip pat piktybinius ar negražiai besielgiančius žmones paprašysime apleisti vakarėlį.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.