Tarptautinis tradicinių šokių forumas 2018 spalio 12-14 d.

Spalio 12, 2018 @ 16:00 - 23:00
Klaipėdos etnokultūros centras, Daržų g. 10, Klaipėda

Spalio 12-14 dienomis Klaipėdos etnokultūros centre organizuojamas Lietuvos kultūros tarybos iš dalies finansuojamo projekto ,,Etnoreidas“ renginys – II TARPTAUTINIS TRADICINIŲ ŠOKIŲ FORUMAS, kuriame dalyvaus Lietuvos, Lenkijos ir Švedijos etnochoreografai. Renginio tikslas – kurti atvirą ir glaudų dialogą tarp šios srities puoselėtojų – profesionalų ir mėgėjų. Taip pat apžvelgti tradicinio šokio sklaidos situaciją Lietuvoje ir svetur, pasidalinti įžvalgomis, patirtimi, apsikeisti žiniomis.

II-ojo TTŠF metu vyks praktiniai užsiėmimai – tradicinių lietuviškų, lenkiškų ir švediškų šokių mokymai.

Norintiems skaityti pranešimus reikėtų registruotis iki spalio 5 d. el.p.: rita.sukiene@etnocentras.lt arba tel.: +37069906591

Norintiems dalyvauti praktiniuose mokymuose reikėtų registruotis iki spalio 10 d..

Registracijos forma:
https://docs.google.com/forms/d/1V4eQ8_5VHLVkPFP2ycoANGP6TCX-7PU451uIhXLXP0M/edit

Išsamesnė renginio programa, informacija apie mokymus ruošiama ir bus paskelbta įvykio diskusijų skiltyje. Sekite.

Forumu siekiama aktualizuoti tradicinių šokių situaciją Lietuvoje – apžvelgti problematiką, tradicinių šokių mokymo metodikos trūkumo, sklaidos, naujos auditorijos įtraukties klausimus, paliesti regioniškumo aspektus, aptarti tradicinio šokio raiškos galimybes bei kurti tvarią ir glaudžią tradicinių šokių puoselėtojų bendruomenę.

Kviečiame!

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.