Tarptautinis menų festivalis „Platforma“ 09 14

, Teatro g. 2, Klaipėda

12:00 -15:00 ir 16:00 – 19:00 Performansas – instaliacija „MASS–BLOOM EXPLORATIONS“ „Recoil Performance Group“ (Danija)

Lankytojai kviečiami tyrinėti ir bendrauti su instaliacijos dalyviais, ateiti ir išeiti kada tik panorės. Jie taip pat kviečiami į kupolą glaudesniam susitikimui su Hilde ir lervomis.

Vieta: KKKC Parodų rūmai (D. Vandens g. 2)
Įėjimas nemokamas

18:00 Šokio spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P“ „Gunilla Lind Danseteater“ (Danija).

Spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P.“ atgręžia veidrodį mūsų grožį garbinančios visuomenės botoksiškai sustingusiam veidui. Kiek toli esate pasiryžęs nueiti, kad jūsų kūnas būtų jaunesnis nei liudija jūsų gimimo dokumentas?

Vieta: Kurhauzo salė (Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga)
N-12 (vaikams nuo 12 metų)

19:30 
Premjera! Šokio spektaklis „Ordredesordreordredesordre“
Chor. Vilma Pitrinaitė / „Šeiko šokio teatras“ (Belgija, Lietuva).

Šiuolaikinio šokio profesionalus jungiančio Šeiko šokio teatro veikloje šokio ir muzikos spektakliai, meno netradicinėse erdvėse (site-specific), performanso žanrai, šokio edukacijos ir teatro laboratorijos. Klaipėdoje įsikūrusio aukščiausius scenos menų apdovanojimus pelniusio kolektyvo spektaklių geografija dengia daugybę šalių: JAV, Vokietija, Norvegija, Danija, Kinija, Islandija, Izraelis, Ukraina, Prancūzija, kt. Teatras kalba universalia šokio kalba be politinių, kultūrinių, etninių religinių, socialinių suvaržymų, cenzūros, apribojimų. Teatro meno vadovė – choreografė Agnija Šeiko, pripažinta dėl tarpdisciplininio požiūrio, išskirtinės estetikos, jautrių socialinių temų ir formų įvairovės.

Vieta: Kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)

Daugiau oficialiame festivalio FB: https://www.facebook.com/Plartforma

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.