Tarptautinis menų festivalis „Platforma“ 09 13

, Teatro g. 2, Klaipėda

11:00 -14:00 ir 15:00 – 18:00 Performansas – instaliacija „MASS–BLOOM EXPLORATIONS“ „Recoil Performance Group“ (Danija)

Lankytojai kviečiami tyrinėti ir bendrauti su instaliacijos dalyviais, ateiti ir išeiti kada tik panorės. Jie taip pat kviečiami į kupolą glaudesniam susitikimui su Hilde ir lervomis.

Vieta: KKKC Parodų rūmai (D. Vandens g. 2)
Įėjimas nemokamas

18:00 Šokio spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P“ „Gunilla Lind Danseteater“ (Danija).

Spektaklis „Šiuolaikinės panikos tuštybė – V.O.M.P.“ atgręžia veidrodį mūsų grožį garbinančios visuomenės botoksiškai sustingusiam veidui. Kiek toli esate pasiryžęs nueiti, kad jūsų kūnas būtų jaunesnis nei liudija jūsų gimimo dokumentas?

Vieta: Klaipėdos lėlių teatras (Turgaus g. 9)
N-12 (vaikams nuo 12 metų)

20:00 Spektaklis „SU(SI)TIKIMAS“ „LOW AIR“ Vilniaus miesto šokio teatras (Lietuva)


SU(SI)TIKIMAS – tai uždaros bendruomenės ritualas, kviečiantis žiūrovus tapti ne tik stebėtojais, bet ir dalyviais. Kartu užkutenti negyvai, sūpuoti lėlę lyg moterį,  skandinti laivus žvilgsniu, tyru šaltinio vandeniu gydyti, pasileidus plaukus – paleisti ir velnią, o tarp bjauriausių moterų pamatyti tris svarbiausias jų ydas: netikėjimą, savimeilę ir beprotišką potraukį kūniškiems malonumams.

Vieta: Klaipėdos Žvejų rūmų Didžioji salė (Taikos pr. 70)
N-16

Daugiau oficialiame festivalio FB: https://www.facebook.com/Plartforma

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.