Tapyba su Meile

Šv. Valentino dieną, svarbiausia – MEILĖ sau ir artimui, laikas atradimams ir bendravimui. Tad kviečiame praleisti šį šventinį vakarą netikėtai – prie molberto!

„Tapyba su Meile“ – tai unikalus renginys, norintiems TAPYTI ir mylintiems meną. Sakote, tapyti Jūs nemokate? Jau seniai to nedarėte? Viską pamiršote? Nieko tokio, laukiame Jūsų, ir visai nesvarbu ar ateisite vienas, ar su sau brangiu žmogumi!

Žingsnis po žingsnio dailininkė supažindins su pagrindinėmis tapymui akrilu ant drobės naudojamomis medžiagomis ir priemonėmis, rekomenduosime bazinę kompoziciją, gausite spalvų maišymo ir derinimo pagrindus ir, žinoma, NUATAPYSITE savo PAVEIKSLĄ ant drobės.

Tiesa, neišsigąskite teorijos ir paskaitų, nes viskas bus paaiškinta per praktiką – Jums tapant. Pasirūpinsime visomis priemonėmis, o Jums beliks užsiregistruoti ir sukurti savo paveikslą!

REGISTRACIJA: vietų skaičius ribotas, tad užpildykite formą https://goo.gl/forms/ftTrA5yZ8VyXTIYs2 ar parašykite žinutę Intelligent Brunch.

Renginį ves puiki tapytoja, meno parodų dalyvė ir Klaipėdos dramos teatro dailininkė – Daiva Dašenkovienė.

DATA: 2019 m. vasario 14 d.
LAIKAS: 17.30-20.30 val.
VIETA: Galinio Pylimo g. 16, Klaipeda (viešbutis „Klaipėda Art Hotel Bohema“).

UŽSĖMIMO KAINA – 29 EUR. Ateinant su draugu ar kitu artimu žmogumi dviejų bilietų kaina – 55 EUR.
Taip pat galima įsigyti Intelligent Brunch kvietimą ir jį padovanoti!

DAUGIAU INFORMACIJOS: Pasiteirauti galite parašę mums el. paštu intelligentbrunch@gmail.com arba tel.: +370 601 98 125.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.