Protų kovų regata – Musica Nuda!

-
, Pilies g. 6, Klaipėda

Protų kovų regata – Musica Nuda!
Trečiadieniais Jazzpilyje keturių žaidimų REGATĄ, kurios prizas – kvietimai į festivalio TheATRIUM atidarymo koncertą (birželio 2 d.), kuriame išgirsite teatrališkus Lietuvoje dar nematytus muzikantus Musica Nuda!

Regatos taškus skaičiuosime taip: kiekviename ture bus pažymėtas klausimas, į kurį atsakiusi komanda gaus regatos tašką. Žaidime šeši turai, todėl daugiausiai galite gauti šešis regatos taškus. Nugalės komanda, per keturis žaidimus surinkusi daugiausiai regatos taškų. Jei po keturių žaidimų bus lygiosios, laimės komanda, kuri surinks daugiau taškų paskutiniame žaidime. Tereikia teisingai atsakyti į 24 įskaitinius klausimus iš 240 ir galit laimėti kvietimus komandai į fantastišką koncertą!

Iš viso žaidime šeši turai. Kiekviename ture po dešimt klausimų. Laimi komanda, surinkusi daugiausia taškų, t.y. teisingai atsakiusi į daugiausiai klausimų. Nugalėtojų laukia prizai, smagiai draugų rate praleistas laikas ir svarbiausia – garbė ir šlovė!

Vieta: Jazzpilis, Pilies g. 6.
Laikas: Nuo 19:00 iki 22:00 val.
Kaina: vienam dalyviui – 2 eurai
Dalyvių skaičius: komandoje neribojame

Registruotis: protu.kova@gmail.com arba +370656 15956
Linksmi ir protingi vakarai!
Mūsų FB: https://www.facebook.com/Protu.kovos

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.