Premjera vaikams. Tikroji dinozaurų istorija

-
, Taikos pr. 70, Klaipėda

Ką esi girdėjęs apie dinozaurus? Gal esi ką nors apie juos skaitęs? Gali prisiekti, kad jie išnyko? Bet ar gerai apsidairei aplinkui, įsižiūrėjai į visus daiktus? Stebėjai krintančias žvaigždes? Ar bent akimirkai buvai užsimerkęs ir paniręs į fantazijų pasaulį?

Mes atversime Tau visatos duris, kur galėsi išvysti saulės sistemos planetas, pažvelgti į dinozaurus iš labai arti ir suprasti jų tikrąją egzistavimo priežastį.
Sužinosi apie dar niekam nežinomus visatos kampelius, apie tikrąjį visatos susikūrimą, tariamą dinozaurų išnykimą ir pirmąją žmogaus kelionę į Marsą. Sužinosi tai, ko nerastum nė viename istorijos vadovėlyje.

Susipažinsi su penkiais išskirtinais dinozaurais: mažuoju Simkortele, išmintinguoju Aurrrd, keistuole Burba, ramiuoju, bet tvirtuoliu Ramšiu ir gerąja Dinora.

Tu turėsi progą pamatyti, kaip linksmasis penketukas netikėtai atranda jiems dar nematytą būtybę ir tada užsimezga keista ir labai reta draugystė, kuri dar kartą primena, kokia svarbi yra šeima. Kad klysti nėra blogai, jei iš to mes pasimokome.

Tai istorija aprėpianti visą visatą, kuri dar kartą primins apie tikras ir paprastas vertybes, kurios nėra išnykusios, egzistuoja iki šiol, bet yra pamirštos.

Tik prižadėk, kad atsivesi geriausią draugą, nes tai istorija, kurią gali sužinoti ne kiekvienas. Tai istorija, kuria dalintis galima tik su tais, kurie dar neužaugo ir nenustojo tikėti vaizduote.

Šokio spektaklis „Tikroji dinozaurų istorija“ skirtas visai šeimai.

Kompozitorius
Kristijonas LUČINSKAS

Choreografė
Aušra KRASAUSKAITĖ

Scenografė ir kostiumų dailininkė
Liuka SONGAILAITĖ

Šviesų dailininkas
Justas BUTKUS

Dramaturgė
Samanta PINAITYTĖ

Grimo dailininkė
Aira BRAŽDIENĖ

Garso ir vaizdo režisierius
Jonas RAUDONIUS

Režisieriaus padėjėja
Marijana FOKINA

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.