Premjera! Martin Bellemare „Laisvė“ (N-14)

-
, Teatro g. 2, Klaipėda

SVARBU! Bilietai į spektaklį neparduodami, žiūrovai turės progą paaukoti psichologinės pagalbos tarnyboms „Vilties linija“ ir artimiems.lt. Norinčius pamatyti spektaklį prašome registruotis, nes vietų skaičius ribotas:https://goo.gl/forms/AA9QTQtrpXOTNv6F2

„Laisvė“ – vieno veiksmo tragikomedija pagal šiuolaikinio Kanados rašytojo Martino Bellemare’o pjesę. Jos tema ypač opi Lietuvoje: tai savižudybė. Tad svarbu apie ją kalbėti, išsklaidyti mitus.
Pjesėje siūlomas sprendimas paradoksalus: jau pora dešimtmečių veikia valstybinė tarnyba, suteikianti žmonėms sąlygas nusižudyti… Ar tai tikra laisvė, ar tik „laisvė“?
Vaidina Jonavos kultūros centro teatro aktoriai: teatro entuziastai, skyrę savo laiką ir pastangas kurti spektakliui, suburti ir vadovaujami režisieriaus Gedimino Gutausko.
Po spektaklio kviečiame pasikalbėti. Pokalbį moderuos, į klausimus atsakys Neuromokslo instituto Palangos klinikos psichiatrė psichoterapeutė Aidana Lygnugarytė-Grikšienė ir psichologė Agnė Butkuvienė.
Pakvieskite visus, kuriems svarbu. Laukiame jūsų!

Režisierius Gediminas Gutauskas
Vaidina: Kristina Galvydytė, Tomas Bielo – Petravičius, Vytautas Šlajus, Viktoras Kovaliovas, Emilija Vaidilauskaitė.
Muzika: Justas Juškevičius
Šviesų dailininkas Marius Šipavičius
Iš prancūzų k. vertė Akvilė Melkūnaitė
Premjera: 2018 spalio 5 d. Jonavos kultūros centre

Nuoširdžiai dėkojame renginio partneriams UAB EUROCASH1.

Rekomenduojama auditorijai nuo 14 metų.

Spektaklio trukmė 1 val. 10 min.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.