Pinigų įdarbinimas: nuo ko pradėti?

, Nemuno g. 51, Klaipėda

Apie pinigus ir finansų valdymą manęs nemokė nei mokykloje, nei universitete. Lietuvoje apie tai edukacijos praktiškai nėra, o juk su pinigais mes susiduriame KIEKVIENĄ dieną! Visi žmonės nori būti turtingi, finansiškai laisvi, bet dažnai pamiršta, kad vien uždirbti pinigus nepakanka, juos reikia mokėti ir įdarbinti. Ar tam reikalingos kosminės pinigų sumos? Tikrai ne! Tam, kad pradėtum, pilnai pakanka ir 30-100 eur per mėnesį. Svarbu nuo kažko pradėti ir ugdytis tinkamus įpročius, apie ką irgi kalbėsiu seminare, nes kasdien konsultuodamas žmones pastebėjau, jeigu žmogus nesusitvarko su 500 eurų, kad ir kaip keistai atrodo jis tikrai nesusitvarkys ir su 5000.

Šiandien finansų sferoje esu profesionalas ir puikiai moku valdyti, skirstyti, atsidėti ir investuoti pinigus. Ilgus metus mokiausi iš įvairių Lietuvos ir užsienio ekspertų, taikiau įvairius metodus, klydau ir taikiau toliau, kol atsirinkau tai, kas puikiai veikia Lietuvoje. Viską išbandžiau asmeniškai ir pritaikiau savo finansuose ir noriu nuoširdžiai pasidalinti tuo su TAVIM. Šiame seminare nesidalinsiu tiesiog perskaityta teorija. Tai bus realūs patarimai iš praktinės patirties su praktiniais pavyzdžiais KAS VEIKIA, kad jau sekančią dieną pilnai galėtum imtis veiksmų. Taigi, jeigu nori jaustis užtikrintai, kad visada turėsi pinigų, nesvarbu kas ir kada nutiktų Tavo gyvenime, susitinkam seminare!

Seminaras vyks vakare, po darbų patogiu metu, truks 1,5 valandos ir jo metu sužinosi:

➡ Kaip skirstyti pinigus?
➡ Kaip atsidėti pinigus nemažinant savo poreikių?
➡ Skirtingus pinigų įdarbinimo būdus (investavimą), tiek visiškai saugius būdus, tiek rizikingus.
➡ Kaip užsitikrinti finansinį saugumą?
➡ Kodėl vieniems žmonėms nuolatos trūksta pinigų, o kiti visada jų turi?
➡ Įpročius vedančius į turtėjimą arba į skurdą.
➡ Daug kitų naudingų patarimų bei gausi atsakymus į savo klausimus!
➡ Na ir žinoma strategija, kaip 100% užtikrinti, kad visada turėsi pinigų?

Vis dar kyla klausimas AR VERTA? BONUSAS:
Seminaro dalyviams dovanojame nemokamą 1 valandos asmeninę konsultaciją.

Ši informacija yra vieša, pasidalink su draugais ir dalyvaukite kartu.

SVARBU! Seminaras prasidės laiku, tad prašome atvykti 20 min. anksčiau, kad spėtumėte užsiregistruoti. Ačiū.

Seminaro data: 2019 m., kovo 21 d. 18:30 – 20:30 val.
Vieta: Ibis Styles Aurora, Nemuno g. 51, Klaipėda
Bilieto kaina internetu: 10 Eur.
Perkant vietoje: 15 Eur.

Bilietus internetu galite nusipirkti iki seminaro dienos 16 val.

Seminarą veda:
Gintaras Pociūnas – Verslininkas, investuotojas, finansų konsultantas ir lektorius. Energija, motyvacija ir jaunatviškas veržlumas Gintarui padėjo tapti puikiu vadovu bei mokytoju. Asmeninė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir žinių pritaikymas praktikoje, kiekvienais metais Gintarui leidžia padėti šimtams žmonių susitvarkyti su asmeniniais bei šeimos finansais.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.