Oldman svečias: INGAJA

, Palanga ,
INGAJA – tai atlikėja ir dainų autorė iš Klaipėdos. Atlikėja reprezentuoja Lietuvos kūrybinę įvairovę atspindint vakarietiškąjį charakterį. Dainų tekstai pilni archetipinių vaizdinių sujungiančių bet kokios kultūros žmones. Kiekvienas žodis ir garsas gimsta natūraliai, iš vidaus, atspindėdamas kūrėjos asmenybę.
.
INGAJA įkvėpimo ieško gamtoje ir gamtą atranda viduje, siekia užmegzti ryšį su klausytojo vidiniu pasauliu čia ir dabar. Autorę įkvepia tokie atlikėjai, kaip Ben Howard, Fink, Tash Sultana.
INGAJA derina gilius, tamsius, sodrius ir kupinus neišmatuojamo liūdesio indie skambesius su ambient potėpiais. Muzika kviečia leistis į savęs ieškojimus, išgirsti bangų ošimą ir pajusti gamtos alsavimą.
.
Dėmesio: sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl įsigijus bilietą, prašome rezervuoti vietas tel. +370 670 39394. To nepadarius, negalėsime Jums užtikrinti sėdimos vietos renginio metu. Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
.
Adresas: Oldman, Jūratės g. 2A 00136 Palanga.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.