Old City Band B-Day Fest’as

, Kūlių Vartų g. 7

Bičiuliai, OLD CITY BAND švenčia 10-ies metų gimtadienį.
Savo ištikimus klausytojus, klaipėdiečius ir miesto svečius kviečiame pabūti ir švęsti kartu!
Vakarą pradės muzikos alchemikai HIT-KICK su Aušra Vaštakaite, Martynu Ąžuolu ir Kęstučiu Kaštaunu. Ši trijulė apvers aukštyn kojom viską, ką iki šiol įsivaizdavote žiną apie muzikos poveikį ir galią. Senos geros visiems pažįstamos dainos į sceną išeina valiūkiškai pasidabinusios joms neįprasta Gypsy jazz / Paris cafe stiliaus apranga ar net frakais… ir suskamba taip, lyg visą gyvenimą taip buvo apsirengusios.
Antrą vakaro dalį papuoš Klaipėdos džiazo orkestro combo grupė su ypatinga Jamaikos SKA dvasia . Su užsidegimu leisimės į kelionę po Karibus.
KLAIPĖDOS DŽIAZO ORKESTRAS- energingas, emocionalus ir tuo pačiu brandus savo skambesiu bei profesionalumu nepalieka nei vieno abejingo klausytojo. Klaipėda, kaip gilias džiazo muzikos tradicijas puoselėjantis miestas, negali nesididžiuoti šio žanro reprezentacinio kolektyvo „flagmano“ atsiradimu. Lygiai taip pat, kaip negali paneigti jo poreikio miestui, kad pateisintų savo kaip džiazo miesto statusą. Meno vadovas ir stipendininkas – Kęstutis Sova.
Trečiąją dalį leisimės kelionėn su OLD CITY BAND po 1969-jų Woodstocko festivalio laukus ir išskirtiniu, kiek netikėtu skambesiu pristatysime JIMI HEDRIX kūrybą.
Vokalas – Donatas Momkus
Gitara – Kestas Kastaunas
Bosinė gitara – Tadas Jurenas
Trimitas – Dima Levencov
Trombonas – Valdas Surdokas
Saksofonas – Jordanas Narkus
Būgnai – Vidas Karnatka
Old City Band

Į renginį įleidžiami asmenys sulaukę aštuoniolikos metų.
Duris atidarome 16:00 val.
Koncertą pradedame: 20:00 val.
Bilieto kaina: 5 Eur.
Staliuku rezervacija: 864843555 (2)

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.