Miuziklas apie meilę „Paprastas stebuklas“

, Teatro g. 2, Klaipėda

GENADIJAUS GLADKOVO TEATRAS „MIUZIKLO TERITORIJA“

Miuziklas apie meilę
„Paprastas stebuklas“
Spalio 24 dieną, 19:00 val.

KLAIPĖDOS DRAMOS TEATRAS (Teatro g. 2)
Miuziklas „Paprastas stebuklas“ apjungia viską, ko šiandien tikisi iš teatro žiūrovas: gražią romantišką istoriją, į kurią galima įsijausti, nuoširdžią aktorių vaidybą, šiuolaikišką apipavidalinimą, netikėtas režisūros priemones, užburiančią muziką ir dinamišką choreografiją. Kurdami fantastišką atmosferą ant magijos ir mechanikos ribos, čia greta vienas kito egzistuoja dūmai ir šviesa, garvežiai ir goglai, krumpliaračiai ir korsetai. subtilūs nertiniai ir šautuvai, dvikovos špagomis ir kiti stebuklai, paklūstantys gamtos dėsniams.
Tarp daugybės stimpanko pasaulių atsirado naujas. Pasaulis, kurį sukūrė Stebukladarys, įtikėjęs garo energijos galia. Jis vienišas ir nemirtingas. Bet jis įsimylėjęs ir laimingas. Įsimylėjęs savo žmoną, paprastą mirtingą moterį… Jis sukūrė jai ištisą pasaulį ir užpildė jį įvairiais personažais: fantastiškais padarais ir paprastais žmonėmis. Čia egzistuoja ir pilka tradicijų besilaikanti minia, ir ryškūs individualistai, kurie priešinasi sistemai ir prietarams…
Romantiškas mokslo žavesys privertė Stebukladarį patikėti, kad racionalaus mąstymo jėga jis gali pajungti sau žmogaus jausmų stichiją, užvaldęs netgi pirmosios tikros meilės energiją. Bet meilė – pasaulyje labiausiai nenuspėjama jėga, ir savimi pasitikinčio Stebukladario šioje istorijoje laukia netikėti posūkiai. Juk meilė tai ir yra paprastas stebuklas.
Kompozitorius – Genadijus Gladkovas
Pagal pjese – Jegenijo Švarco
Eilėraščiai–Jiulijus Kim
Režisierė – Anastasija Grinenko
Choreografija – Dmitrijaus Jakubovičiaus
Scenoje 16 aktorių.
Trukmė – 2 valandos 20 minučių su pertrauka
Video: https://yadi.sk/i/wBvlZbh_tR4QLA – песня волшебника
https://yadi.sk/i/gfs-ajgqEVqiGQ – песня
https://www.youtube.com/watch?v=nN2SGr9N7CY – youTube
Tiketa
Kainos: 16,00 – 28,00 eur

Informacija, nuolaidos ir bilietų užsakymas tel. +370 683 46676

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.