Meilė priverčia suktis pasaulį

-
, Tiltų g. 26 A, Klaipėda

Metuose yra ne viena šventė, kuomet galime nustebinti savo mylimuosius, bet nėra nieko romantiškesnio nei išreikšti meilę buvimu kartu Šv. Valentino dieną. Jei dar nesugalvojote, kaip nustebinti savo antrąją pusę, mes turime Jums dienos scenarijų.

Rytą pradėkite saldžiu Friedricho kepyklos desertu ar puriais širdelių formos morenginiais sausainiais ir šviežiai skrudintos „Huracan Coffee“ kavos puodeliu. Išankstiniai užsakymai kepiniams priimami el. p. kepykla@pasazas.lt arba tel. nr. +37062676170.

Pietums ir/ ar vakarienei rinkitės gurmaniškus atradimus Friedricho restorane ir smuklėje. Tą vakarą šokti smuklėje kvies grupė „TRYS APELSINAI“ nuo 20 val. Staliukų rezervacija restorane tel. nr. +37046301070, smuklėje tel. nr. +37046211390, norėdami suderinti valgiaraštį iš anksto, užsakyti desertą nežinant mylimajam, kreipkitės el. p. jurgita@pasazas.lt.

Jei visgi nuspręstumėte vakarą leisti namuose, rekomenduojame apsilankyti Friedricho pasažo vyninėje, kurios darbuotojai padės išsirinkti gardžių užkandžių išsinešimui į namus ir burbuliukais bei kvapais prisotintų gėrimų.

Na ir žinoma, kviečiame romantiškai užbaigti vakarą Friedricho svečių namų apartamentuose. Svečių namų personalas pasiruošęs padėti sukurti romantišką aplinką kambaryje – gėlės, žvakės, šampanas – viskas pagal jūsų poreikius. Visą vasario mėnesį taikomos nuolaidos išankstinėms rezervacijoms. Rezervacijos tel. nr. +37046391020.

Sako, meilė priverčia suktis pasaulį, mes padėsime tą dieną praleisti ypatingai!

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.